Silikon Conta

Silikon conta, birçok teknik yerlerde kullanılır. Yaklaşık 250°C sıcaklıklara kadar dayanabilir ve de ortam alev almadığı sürece kısa bir sürede 400°C sıcaklığını dahi kaldırabilir. Silikonun yapışmaz olan özelliği ile yüzeyine diğer bir takım malzemelerin yapışması da zordur. Silikonun farklı yapısı sebebi ile kauçuğun yetmediği ya da kullanılamadığı yerlerde sıklık ile kullanılmaktadır. Silikon contalar metal yüzeylerde, seramikte, cam yüzeylerde, boyalı ya da boyasız yüzeylerde hatta tıp ve de gıda sektöründe dahi kullanılama uygun olan bir üründür. Her türlü yalıtım ya da contalama işleminde çeşitleri rahatlık ile tercih edilebilir. Su sızdırmazlık ve de suya karşı çok dayanıklı olması nedenleri ile su geçen borularda, çeşmelerde ya da giderlerde kullanılır.

Silikon conta fiyatları, son dönemlerin belki de en çok sorgulanan fiyatları arasında bulunuyor ve ayrıntılı olarak bizlere daha farklı bir yapıda çıkarılıyor. Silikon contaların fiyatları aslında o kadar da yüksek değil. Parça bazlı baktığımız zaman daha rahat bir hizmet sunuyor ve daha uygun seçenekler bakımından ön plana çıkarılıyor. Her türlü ayrıntı, kolaylık, yenilikçi ve hizmetlerinden yararlanılması için, bu tarz ürünlerin fiyatı genellikle çok uygun olmaktadır. Parça bazlı tercihler arasında koli bazlı fiyatlar sunulur iken daha uygun ödeme seçenekleri ile daha rahat bir çalışma yapılabilir. Yeniliklerin ve bireysel kullanım seçeneklerinin ön plana çıkması ile ilgili olarak karşımıza çıkarılan her türlü fırsat adına birkaç tıklama yeterli. Yeni sezon ürünlerin arasında sizlere sunulan bu çalışmalar için sunulan ve ön plana çıkarılan her türlü çözüm için birkaç tıklama işinizi görecektir.

silikon fitil conta

silikon fitil conta

silikon conta

silikon conta

Silikon Conta Nedir ?

Tüm sektörlerde örneğin, otomobil sektöründe silikon conta kullanılır. Sıvıları sızdırmaması nedeni ile de silikon contalar otomobillerde yağın sızmasını engellemek amacı ile yaygın şekilde kullanılmaktadır. Silikon malzemeler ister acemi olun ister profesyonel olun çok iyi bir sızdırmazlık ve de dolgu malzemesi olarak tercih edebileceğiniz ender bir ürün olacaktır. Esneme özelliğin yüksek olan elastisitesini devamlı koruyabilen silikonlar birçok alanda rahatça kullanılmaktadır. Nem sayesinde de sertleşerek mükemmel olan bir yapışma sağlar. Firmamız uzman kadrosu ile imalatı yapılmakta olup, hizmetinize sunulmuştur.

Özellikle silikon conta imalatı ürünleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Silikon maddesi denince aklımıza evde kullanılabilen ve yapıştırıcı özelliği olan madde gelir, oysaki silikon her türlü amaçta kullanılmaktadır. Üretim tesislerinde ya da fabrikalarda kullanılmaktadır. Silikon elementinin en temel amacı maddeyi dışsal bir takım etkenlerden korumaktır. Bu anlamda imalatı işlemlerinde firmamız öncü bir kuruluş olup bu ürünü en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile sitede satışa sunmuştur.

Call Now ButtonTıkla Ara