Silikon Lama

Silikon Lama, Gün geçtikçe teknolojik gelişmeler ile birlikte gelişen yaşam standardımız ve sürekli olarak daha hassas hale gelen tüketici taleplerinin nedeni ile silikonlar günümüzde endüstriyel alanda vazgeçilmez hammadde kaynağı haline gelmiştir. Silikonlar şaşırtıcı düzeyde çok yönlüdür. Çünkü çekirdek moleküler yapısına farklı molekül ve bileşkenlerin eklenmesi neticesinde niteliklerini geliştirmek ya da modifiye etmek mümkün olmaktadır.

Silikon lama genel olarak yüksek ısı olan bütün yerlerde çok önemli rol oynayan vazifesini karşılamak için kullanılan etkili bir silikon çeşididir. Kullanım alanına ve kullanım yerinin büyüklüğüne göre dilediğiniz bir şekilde; (üçgen, kare, dikdörtgen vb.) istediğiniz ebatlarda size özel olarak imal edilebilmektedir. Silikon profesyonel ya da amatör kullanıcılar için çok iyi olan bir dolgu ve sızdırmazlık malzemesi olarak bilinen ve üretimi için çok uygun olan bir maddedir. Elastikiyetini daima koruyabilen bu malzeme yüksek ısıya da dayanıklıdır. Firma olarak imalatı işlemlerinde de bu maddesinin en güncel olan versiyonunu bulup müşteri ile buluşturmaktayız.

Silikon lama

Silikon lama

 

Silikon Lama Nedir ?

Silikonları her yerde bulmak mümkündür: ev işlerinde, tekstillerde, yiyecek ya da içeceklerde, otomotivde, elektrikli aletlerde ve de elektronik ekipmanlarda, kozmetiklerde ve sağlık ürünlerinde. Bunun nedeni, sahip oldukları olağanüstü özellikleri sayesinde günlük hayatımızda olan sayısız uygulamalar için kullanıma elverişli olmalarıdır. Bu ürün imalatı olarak firmamız tarafından üretilmekte ve satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz sizin ile temas kurmaya, sizi ya da ekibinizi dinlemeye, işinizde olan ihtiyaçlarınızı tespit etmeye sizi en kısa sürede hedeflediğiniz bir takım sonuçlara ulaştıracak çözümleri sunmaya hazır bulunmaktadır. Spesifik ihtiyaçlarınızı dikkate alan esnek bir takım çözümler ve seçenekler üretebiliriz. Firmamıza gelerek ihtiyacınız olan imalatı ürünlerine göz atabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara